KEOSİS ; Beton santralleri , Kırma Eleme tesisleri , Parke Makinaları , Gübre Fabrikaları , Yem Fabrikaları ve özel projelerinizde yurt içi ve yurt dışı tüm çalışmalarınızda profesyonel bir hizmet için kurulmuş otomasyon ve yazılım firmasıdır.

Beton santrallerinde en yeni sistem olan loadcell modüllü tartım ile hata payı en aza indirilmiş ve en hassas tartım sistemleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Panolarımız içerisinde şalt malzeme grubu Schneider olarak kullanılmaktadır. Plc grubunda ise Schneider ve Delta markaları ile sizlere çözüm getirmekteyiz.

Panolarımız 1. Kalite standartlara uygunluklar çerçevesinde elektrostatik toz boyalı ve kullanım ağırlığına uygun olarak seçilmektedir. Kaliteden ödün vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi bir ticaret geleneği haline getirmiş olan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Yine firmamız bünyesinde olan kardeş firmamız ile elektrik panolarımız KEOPAN firmamızda özenle yapılmaktadır.

Gelişen çağda ve hızla ilerleyen teknolojiye ayak uydurmak ve yerli üretime özen göstermek gerektiğinden özenli bir çalışma ile elektronik ürünlerle de sizlere yakında hizmet getireceğiz. bu konuda özenle çalışmakta ve farklı, kaliteli otomasyon sektörünün ihtiyaçlarını bilen bir firma olarak otomasyoncu arkadaşlarımız içinde en iyi ürünlerimizi de sizlere sunacağız.

İsteğe bağlı tüm makina ve projelerinizi en iyi şekilde ve tam olarak isteğinize uygun otomasyonel çözümler ile yanınızdayız. Uzman kadromuzla kaliteli , güvenilir ve profesyonel hizmetin adını taşımayı kendimize bir görev bildik ve her müşterimizin hizmetin en kalitesini yaşamayı hakettiği bilinciyle sizlerin hizmetine başladık.

E-irsaliye , e-fatura ve web izleme gibi sistemlerimizle de sizlere piyasanın en iyi uzaktan kontrol sistemini sunmaktanda gurur duyuyoruz.

 

En iyi , en kaliteli hizmet için …. KEOSİS

 

Saygılarımla